przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac forum

jak pozycjonowac forum

On został wykorzystany przez jego rodziców, aby czuli się bardziej wydajny i godny.

Nieświadomy źródłem narcystycznej wściekłości jest samo obrzydzenie. Gdy opary narcyzem jak Wezuwiusz i dym staje wybuchowe płomienie, stopiona lawa swej bezdennej wściekłości obejmuje wszystko na swojej drodze. Istnieje kilka sposobów, aby chronić się przed narcystycznej wściekłości. Po pierwsze, nauczyć się rozpoznawać narcystycznej osobowości w swoim życiu. Po drugie, zachować szacunek dla siebie i dyskryminacji, które stanowią odrębną niepowtarzalną jednostkę z narcyzem (nawet jeśli są małżeństwem). Po trzecie, być wyraźnie świadomi, że piorunująca narcyzem wykorzystuje mechanizm obronny zwany projekcją. Nie może zawierać straszny sposób, że czuje się o sobie, więc projekty tego jadu na innych, zwłaszcza tych blisko niego Zawsze należy pamiętać, że nie chodzi o ciebie. Pozostają uprawniona, zachować spokój, jak można utrzymać dystans emocjonalny i psychologiczny uziemienie w prawdzie.

Linda Martinez-Lewi posiada tytuł doktora w psychologii klinicznej i jest licencjonowanym terapeutą rodzin małżeństwa. Ma intensywne szkolenia klinicznego w zaburzeniach narcystycznych i granicznych. Dr Linda Martinez-Lewi jest autorem książki „uwolnienie siebie z narcyzem w swoim życiu.”

Dr Martinez-Lewi pracował przez wiele lat u pacjentów doświadczających problemów psychologicznych w wyniku osobistych i zawodowych relacji z narcystyczne zaburzenie osobowości. Ma doświadczenie kliniczne w leczeniu pacjentów cierpiących na traumy, zaburzeń lękowych i depresji.

Dr Martinez-Lewi został wywiad na licznych wystawach Talk Radio na terenie całego kraju.

Artykuł dzięki: