przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac frazy

jak pozycjonowac frazy

Wizualizacja – Jak dostosować go na lepsze wyniki

Czy próbowałeś ćwiczyć wizualizację i stosowania prawa przyciągania, ale mniej niż gwiazdy wyników? Nie zniechęcaj się, bo nie jesteś sam. Chociaż zasady są proste, praktyka wizualizacji jest umiejętnością, i jak większość umiejętności, czasami zajmuje trochę badań i „szczypanie”, aż do uzyskania go.

Neville Goddard (lub po prostu „Neville”, jak wolał być nazywany) był 20th Century nauczycielem wizualizacji, który napisał znakomity podkład na temat o nazwie Prawo i obietnicy. To doskonałe miejsce, aby rozpocząć naukę skutecznej wizualizacji.

jak pozycjonowac frazy

Neville uczył, że Największym błędem ludzi zrobić, gdy nie udaje się wizualizować sobie wyobrazić z perspektywy życzenia spełnione. Zamiast tego wyobrazić z perspektywy ich tęsknoty. Na przykład, jeśli chcesz, złoty naszyjnik, to w niczym nie pomoże wyobrazić sobie, że siedzi w oknie sklepu. Trzeba wyobrazić sobie go na swojej szyi. Wyobrażanie sobie obiekt jako coś, z dala od ciebie, jako coś, czego nie mają już, utrzymuje obiekt zawsze w przyszłości!

Jeśli wyobrazić sobie życzenia, zrób to tak, jakby to już się spełniło w swoim życiu. Zamknij oczy i pozwól sobie poczuć całą radość i odczucia można spodziewać się czuć, gdy sen rzeczywiście manifestuje. Wyobrażając sobie w ten sposób, mówi Neville, buduje pomost między sobą a przedmiotem pożądania. Można nazwać to tunel w czasie, kanał, przez który obiekt może podróżować do nas dojechać.

Dopóki twoje pragnienie manifestuje, wyobraźmy sobie na nim codziennie od sennym, stan sennego. Najskuteczniejszymi razy wizualizację są przy odpływam spać lub w stanie zmierzchu jak jesteś wstawania. To dlatego, że podświadomość jest najbardziej alert, gdy świadomy umysł jest najmniej akty http://shinysyl.com/wna. Wizualizacja spada chęć do podświadomości, która następnie przechodzi do pracy, aby marzenia w świecie.

Artykuł dzięki: