przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac marke

jak pozycjonowac marke

Najbardziej wydajne rozwiązania są te, które rozszerzają się na swojej świadomości i swojej duchowości. Trzeba iść z najbardziej praktycznych rozwiązań, które zwracają największą kontrolę do nas. Oznacza to usunięcie psychiczne bariery, które są głęboko zakorzenione w naszej podświadomości.

W celu usunięcia tych barier psychicznych musimy wykonać ćwiczenia, które wzmacniają psychiczne nam się przebić i przesunąć daleko poza tymi „barier” lub zobowiązań poznawczych, które są częścią głównego nurtu myśli.

Mainstream Paradigm vs. Esoteric ludzkich osiągnięć

jak pozycjonowac marke

Niektórzy przywódcy ” w głównym nurcie społeczeństwa są maniakami kontroli; chcą kontroli życiu ludowych dla siebie, na tym polega ich moc. Te „przywódcy” dzióbkiem off osądów heurystyki zbudowany na barier psychicznych i każdego z tymi samymi barierami / przekonania się układać; to jak jesteśmy szkoleni od dzieciństwa: „. Follow the Leader”

Wyobraźmy sobie świat, w którym każdy ma kontrolę nad własnym losem , własnej obiektywności, w jaki sposób ludzie pracy, wtedy moc będzie spoczywać zbiorowej ludzkości. Wyobraźmy sobie, ile ludzkość może przejść przez naszych zbiorowych zamiarach zaawansowanych istot wobec życia prawdziwie pozytywnym świecie.

Niestety, nie ma wystarczającej liczby ludzi myśli w ten sposób. Na szczęście, skoro już tu jesteś, wierzę twoim zamiarem jest, aby kontrolować swoje przeznaczenie.

jak pozycjonowac marke

samokontrola trwa intensywne dyscypliny psychiczne takie jak Neigong które jest prowadzone przez instruktorów z najsprawniejszych w qigong (praca czyli energii / oddech obejmując Neigong i Waigong).

Gerald O’Donnell, założyciel Akademii zdalnego podglądu i zdalnego wpływając zapewnia pojęć w jego trakcie, które są pochodne od Neigong rozbudowy umysł dotrzeć daleko poza ciałem fizycznym.

Po pierwsze, spójrzmy na Neigong:

Artykuł dzięki: