przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac strone krok po kroku

jak pozycjonowac strone krok po kroku

Czy Aktywny lub produkcyjne

Mam bardzo aktywne życie. Toss kalendarz mojej córki działań na szczycie własną rękę i zawsze jesteśmy w podróży. Jesteśmy bardzo aktywni i jesteśmy wydajni, kiedy koncentrujemy się na naszych priorytetów.

Aktywne życie jest gdzie jesteś zajęty. Masz wiele zadań, które robią, ale nie wydaje się zmierzać w kierunku do przodu w swoim życiu.kancelariamanczak.pl/adwokat-gdynia/ Produktywne życie jest gdzie dokonują ulepszeń w drodze. Ty rosną i rozciąganie się.

Przez wiele lat byłem aktywny, ale nie produktywna. Kiedy zacząłem zawierających wizję mojego życia, wspierany przez cele osiągnąć tę wizję, przeniosłem się z bycia aktywnym na wydajne. Co stało się to, stałem zamierzone, jakie działania chciałbym skupić swoją energię i czas na.

Powoduje to, że moje życie rozwija; Robię rzeczy, które już rok temu, gdzie tylko sen. Mogę wskazać bezpośrednio z powrotem do bramki ustawienie i priorytetowe moją energię do życia produktywnego życia.

jak pozycjonowac strone krok po kroku

Rezultatem jest satysfakcjonujące życie. Po ustawieniu cele i priorytety swoje życie, aby osiągnąć cele, będziesz zaskoczony tym, co jesteś w stanie osiągnąć. będzie wzrastać w zaufaniu, jak jesteś świadkiem pierwszej ręki, jak daleko można przenieść swoje życie, jeśli zdecydujesz się zrobić.

Przejście z aktywnego życia do produktywnego życia nie jest tak proste, jak przerzucanie włączania / wyłączania przełącznika światła. To wymaga czasu i wymaga pewnego poziomu dyscypliny skupić swoją energię. Prawdopodobnie okaże się, że trzeba wyeliminować niektóre nieaktualne zobowiązań ze swojego życia. Trzeba wykroić czas i / lub energię skupić się na przeniesieniu się do przodu. Dla mnie, znalazłem, że muszę zmienić moją wieczorną rutynę i wyeliminować telewizor. mogę dać ci listę milę dlaczego musiałem oglądać telewizję. Na szczycie listy było to, jak relaks jest. Drugi na liście był „Lubię moje występy” i tak dalej. Patrzyłem średnio 20-25 godzin tygodniowo. To dużo czasu, który można przeznaczyć na cele.

Dziś mogę oglądać co najwyżej 2-3 godziny w tygodniu. Jedna godzina poświęcona jest córką oglądając amerykańską najzabawniejszy film w niedzielę wieczorem przy kolacji w salonie. Jest to rytuał zaczęliśmy kiedy pierwszy rozwiedli i kontynuować do dnia dzisiejszego … Kochamy to! Każda inna TV oglądam to, a ja siedzę na moim rowerze kryty przez 30 minut i to tylko wtedy, gdy pogoda nie pozwala mi działać na zewnątrz.

Co wiem dzisiaj, że kiedy jestem celowe z jak spędzam czas jestem produktywny. Kiedy jestem produktywny, czuję się uprawniony i to jest fantastyczne!

Artykuł dzięki: