przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak sie pozycjonowac adc

Poruszanie się po kryzysie – Co trzeba wiedzieć i zrobić

Na niedawnym spotkaniu zdrowia psychicznego profesjonalistów z Boca Raton, grupa miejscowych terapeutów brainstormed pomysłów na to, jak możemy najlepiej kierować naszym klientom za pośrednictwem obecnego kryzysu. Byłem tak wrażeniem mądrości na tym spotkaniu. Oto co wymyśliliśmy. Obecnie przeżywa finansowe, nieruchomości i zdrowotnych kryzysów. Giełda i banki są w przewrotu, rynek nieruchomości jest katastrofa, bezrobocie jest na cały czas wysokie, a oprócz bałaganu opieki zdrowotnej jesteśmy w środku epidemii grypy. To wystarczy, aby przesunąć prawie nikogo na krawędzi.

Ann Toback Bair, LCSW, zwraca naszą obecną sytuację „kryzysem zaufania.” Niestety, nie było poważne naruszenie zaufania i wielu z nas straciło wiarę w naszych liderów, naszych instytucji, każdy inny, a dla niektórych, nas samych.

Kryzys finansowy wywołał wiele wstydu. Ci, którzy stracili swoje domy, swoje miejsca pracy, a ich dostępnego kredytu często czują napędzany wskazać palcem winy na swoich współmałżonków, członków rodziny i przyjaciół. Utrata przywraca niepewność dzieciństwa, pozostawiając nam zmniejszonej zdolności i skłonności do działania się negatywnie. Jednak są rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć stania się ofiarą negatywności. Strategie coraz choć obecnego upadku kryzysowej na dwie kategorie – strategii działania i strategie postawy.

Strategie działania

1. Utwórz konkretny plan działania. Wymień swoje zasoby, a następnie konceptualizacji strategii, które będą wykorzystują podczas następnego miesiąca, 6 miesięcy i rok wcześniej.

2. Zostań aktywistą. Angażować się w coś, co ma zamiar zrobić różnicę.

3. Gmina. Nawiąż kontakt ze swoimi sąsiadami i członków swojej społeczności. Unikaj izolacji. Zacznij lub dołącz do grupy wsparcia lub Meet-up.
Artykuł dzięki: