przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak sie pozycjonuje strone internetowa

jak sie pozycjonuje strone internetowa

Czas pracowników jest zarządzany przez przełożonego lub szefa do czasu pracy pracownika, pozostawiając pracownikowi niewielką kontrolę nad dwoma głównymi umiejętności, które każdy powinien mieć: Zarządzanie czasem i pieniędzmi.

Wiele osób nie przeszkadza pracować dla pieniędzy. To coś, czego uczono robić od podstawówki przez całą drogę na poziomie uniwersyteckim.nasza strona internetowa I nie ma absolutnie bez wątpienia nic złego pracujących bezpośrednio dla pieniędzy. Problem polega na kontroli lub braku kontroli, że jest w burzliwym gospodarki.

Zróżnicowanie statystyka zwolnień każdego miesiąca w Stanach Zjednoczonych w ubiegłym roku były zdumiewające. To nie było tak źle, przestali oglądając wiadomości prawie całkowicie i wybrać być aktualizowane na wydarzenia na świecie, wybierając których historie chcę czytać w internecie. Teraz, gdy zwolnień stają się dość normalnie, nowy problem zaczyna się pojawić. Firmy, które mają wyciąć swoich pracowników, aby być szczuplejsze i bardziej elastyczne nadal nie są w stanie całkowicie przeżyć. Tak więc kolejna fala jest zmniejszenie wynagrodzenia, cięte godzin oraz FURLOUGH pracowników. Dzięki temu firmy mogą utrzymać zatrudnienie i zmniejszyć koszty w tym samym czasie.

Z punktu widzenia firmy, można by argumentować, że jest to korzystne. Pracownik dostaje zachować swoją pracę, a firma może zmniejszyć narzut. Ale spójrz na niego bliżej. Pamiętaj, co powiedziałem o braku kontroli? Więc co się dzieje, gdy wynagrodzenie pracownika jest zmniejszona o 15%, a ich godziny są odcięte od 40 do 32 w tygodniu? Cóż, chciałbym powiedzieć, że jakość ich życie stało się jeszcze zmniejszona, a ich poziom stresu po prostu sky-poszybował. O ile pracownik ma niewielką kontrolę nad tym, co firma zdecyduje się zrobić, muszą być elastyczne i mają inne zasoby dostępne dla nich, nawet gdy „czasy są dobre.”

Benjamin jest pasjonatem pomaganie firmom i przedsiębiorcom tworzyć innowacyjne podejście do biznesu poprzez marki, tożsamości i rozwoju biznesu. Benjamin oferuje swoje opinie, myśli, opinii i how-to, aby pomóc Ci odnieść sukces na swojej oficjalnej stronie internetowej, BenjaminWarsinske.com Możesz śledzić go na Twitterze, @BenWarsinske

Artykuł dzięki: