przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak sie pozycjonuje strony internetowe

Brak kontroli może spowodować chaos

Zarządzanie czasem i pieniądze są dwa najlepsze umiejętności osoba może nabyć. Czemu? Wszystko odnosi się z powrotem do czasu i pieniędzy. Czy się to podoba, czy nie, są przy użyciu jednej lub drugiej strony. Jeśli dana osoba jest mało pieniędzy, mają tendencję do spędzania czasu. Na przykład, jeśli dana osoba nie może sobie pozwolić na płacenie cieśla zaktualizować pokój w swoim domu, mogą decydować będzie taniej zrobić to sami. Chociaż mogą one zaoszczędzić parę dolarów, będą spędzać znacznie więcej czasu robić tego samodzielnie.

Jeżeli dana osoba zdaje sobie sprawę, że ich czas jest cenny i wiedzą, że jest ograniczona, może widzą rzeczy inaczej. Na przykład, powiedzmy nowe dziadkowie chcieli zobaczyć ich nowo narodzonego wnuka, który był w całym kraju. Wiedząc, że mieli tylko krótki czas, aby odwiedzić z wnukiem i wiedząc, że ich czas jest cenny, mogą zdecydować się na bezpośredni lot, co pozwala im spędzać więcej czasu ze swoim wnukiem, zamiast podejmowania wielu lotów, aby zaoszczędzić kilka dolarów. Nie mówię, albo sytuacja jest dobra czy zła. To, co mówię jest to, że w każdej sytuacji, trzeba zarządzać czas i pieniądze.

Chociaż ludzie mogą uznać, że czas, zarządzanie i pieniądze są ważne umiejętności mieć, to wydaje się być czymś, co wiele osób boryka się z. I z tej walki, mogą czuć się tak, jakby miał niewiele do kontroli. Słyszałem niektórzy ludzie opisują swoje cashflow jako pochodzące na swoje konto bankowe, a dzieje się tak szybko, aby zapłacić rachunki. Innymi słowy, są one podkreślania swoich finansów. Albo inaczej mówiąc, żyjących od wypłaty do paycheck- ledwo. Jako pracownik, jeden pracuje bezpośrednio dla pieniędzy. Pracownik handluje swój czas i korzysta z ich wiedzy, skillsets i zdolności fizycznych w celu zapłaty.
Artykuł dzięki: