przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak sie pozycjonuje strony

jak sie pozycjonuje strony

O Zaloguj się do swoich kont internetowych w sposób regularny. Sprawdź wyciągi bankowe, kartami kredytowymi i debetowymi, aby zapewnić, że wszystkie transakcje są zgodne z prawem. Jeśli coś wygląda podejrzanie, należy skontaktować się ze swoim bankiem i wszystkich emitentów kart natychmiast.

o Regularnie sprawdzaj, że Twoja przeglądarka jest aktualna i nowych poprawek zabezpieczeń są stosowane na stronie głównej Microsoft Security. Najprostszym sposobem, aby być na bieżąco aktualizowana, to kliknąć na przycisk „Pobierz aktualizacje dla systemu Windows automatycznie”.

jak sie pozycjonuje strony

o Zawsze zgłosić całą oryginalną wiadomość e-mail phishing z oryginalnym informacji nagłówka nienaruszonym do Federalnej Komisji Handlu w spam@uce.gov~~pobj. Następnie powiadomić Complaint Center oszustwa internetowe FBI, składając skargę na http://www.ic3.gov/default.aspx.

Nowe środki bezpieczeństwa muszą być stale dodawane do Internetu, ponieważ przestępcy sonda dla każdego słabości mogą znaleźć. Bądź świadomy najnowszego pharming oszustwa online, więc nie stać się ofiarą tego nowego zagrożenia.

Artykuł dzięki: