przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac bloga blogspot

jak pozycjonowac bloga blogspot Jeśli tak, to go wyłączyć, jeśli nie spróbować następny krok.

W przypadku, gdy którykolwiek składnik niedawno usunięty / Windows program jest przyczyną tego problemu, a następnie spróbuj ponownie zainstalować program / komponent. Jest również możliwe, że program nie został całkowicie usunięty; użyć „Dodaj / usuń programy” narzędzie, aby ją usunąć.

jak pozycjonowac bloga blogspot

Spróbuj wyłączania / ponownego uruchamiania w trybie awaryjnym, a w przypadku, gdy to zrobić skutecznie, starając się problemy ze sterownikami rozwiązywania problemów.

Otwórz Menedżera urządzeń i zbadania urządzenia skonfigurowane przez oprogramowanie, aw przypadku urządzenia sprzętowego jest za pomocą zworki przełączniki szpilki / DIP, urządzenie musi być skonfigurowane ręcznie.

jak pozycjonowac bloga blogspot

„Przywracanie systemu” Użyj funkcji i powrócić do poprzedniej, dobrze funkcjonującego państwa. Przywracanie systemu zachowuje zrzuty z krytycznych systemów-Files / plików programowych. Przechowuje je jako punkty przywracania, a punkty te mogą być wykorzystane do systemu powróci do poprzedniego stanu. Spróbuj przywracania funkcjonalnością „Ostatnia znana dobra konfiguracja. Uruchom komputer i naciśnij klawisz F8, moment, w którym rozpoczyna się Windows i pojawi się menu „opcji zaawansowanych systemu Windows. Idź do „ostatniej znanej dobrej konfiguracji ‚za pomocą klawiszy strzałek, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

Wszystko to byłob y rozwiązać „Windows XP nie zostanie zamknięty” problemu pozytywnie.

Artykuł dzięki: