przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac fanpage

jak pozycjonowac fanpage Mają Bar-B-Q – służyć hot dogi, a nie stek. Czas na dzielenie się śniadanie. To krytyczne, aby pamiętać, że nie jesteś sam.

4. medytować i oddychać. Gdy zależy nam mamy tendencję do wstrzymujemy oddech. Korzystanie z oddychaniem medytacja pozwala nam przyjmować więcej tlenu. I więcej tlenu pozwala nam jaśniej myśleć.

5. Bądź zajęty. Znajdź bezpłatne zajęcia.www.ladeco.pl/produkty/meble-biurowe/ Iść na spacer. Wizyta w parku lub na plaży.

6. Znajdź więcej kreatywnych sposobów na znalezienie potrzebne towary i usługi. Frymarczenie. Recykling. Pertraktować. Stwórz.

Strategie Attitude

1. Zacznij dzień od pozytywnej afirmacji.

jak pozycjonowac fanpage

2. Skup się na sposobach, że szklanka jest w połowie swojego życia (lub więcej) pełna.

3. Unikaj porównywania wnętrzności do zewnętrznymi cudzego. Na przykład, wiesz, że twój 401K jest w toalecie. Nie należy zakładać, że sama nie jest prawdą dla Twojego sąsiada lub brat-in-law. Kiedy myślisz o sobie jako jedyną ofiarą jeszcze bardziej karmić negatywnych emocji.

4. Zobacz kryzys jako okazję do zmiany biegów.

5. Zebrane tych wokół ciebie, jak są. Zamiast koncentrować się na tym, co można zmienić w siebie i swoich postaw.

6. Nie wolno przebywać na swoich strat, opłakiwać ich i pozwolić im odejść.

Specjalne podziękowania dla uczestników spotkania: Ann Toback Bair, LCSW, Barbara Jakub LMHC Mark Levinsky, LMHC Susan Ames, Clu, ChFC, Erica Goodstone dr LMHC, Lisheyna Hurvitz, LMHC Lillian Alper, LCSW, Susan Lander, MSW , Irv Nadler dr Robin Goldstein, Edd, Beth Cutler, LMHC, CAP i Julie Shuman, PsyD.

Artykuł dzięki: