przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

jak pozycjonowac https

jak pozycjonowac https

Zdalne Przedstawiamy Vs Neigong Medytacja

Kilka osób pytało mnie, jak zdalne postrzeganie jest jak Neigong medytacji. Chcę pokazać, jak zdalne postrzeganie jest przedłużeniem Neigong medytacji. Chociaż istnieje ezoterycznych medytacje podobne do Neigong wybrałem Neigong porównać ze zdalnym oglądania, ponieważ jestem certyfikowanym trenerem orientalne sport; Neigong jest częścią moich studiów.

Lubię ezoterycznych rozwiązań, które są duchowo satysfakcjonujące, więc chcę pokazać, jak metodologie wschodnie i zachodnie zbiegła. Duchowo adept mieszkańcy całej tej planecie uczyniły to możliwe. Po pierwsze, porozmawiajmy o naszych zobowiązaniach poznawczych, które utrzymują nas od stania duchowo adepta.

jak pozycjonowac https

Źródło sceptycyzmu

Poznawcze zobowiązania są źródłem naszego sceptycyzmu. Są one spowodowane przez innych kontrolujących nasze zachowanie od dzieciństwa; Mówię o rówieśników, nauczycieli i rodziców, którzy popychają ich osobistych ideologii (czyli zobowiązania poznawcze) o nas opowiadają nam: „Nie mogę tego zrobić” lub „Nie można tego zrobić”, bo to „nie logiczne, naukowe, lub produktywne „” ludzie będą odrzucać „,” zostaniesz opętany przez demony „, a więc znacznie więcej histeria że ja straciłem.

jak pozycjonowac https

Z jakiegoś powodu, że są ludzie, którzy uważają, że medytacja jest zbliżona do kradzieży, począwszy od pożarów, lub gorzej. Jeśli intencją medytacji ma być zła, to zgadzam się. W przeciwnym razie, uważam tylko dobrzy ludzie są zainteresowani rozwojem osobistym.

Poznawcze zobowiązania tworzą „niewidzialnych barier” do samodoskonalenia i uniemożliwiają nam osiągnięcie bardziej w naszym życiu. Ezoteryczne rozwiązania wszystkiego o odzyskaniu tej kontroli, dzięki czemu można pozbyć się tych dzieciństwa psychicznego „barier”, które trzymają cię z powrotem.

Wierzę, że rozwiązania, które pozwalają rozszerzać swoją prawdziwą naturę od Boga są najlepsze rozwiązania.
Artykuł dzięki: