przyspieszamystrony.pl

przyspieszamystrony.pl

pozycjonowanie stron cena

pozycjonowanie stron cena Osiągnęli jakieś wielkie sukcesy, niektóre nadal klasyfikowany.

Remote Viewing Kursy, które są obecnie dostępne w handlu zostały przystosowane do bardziej praktycznego użytku cywilnego i są obecnie prezentowane na większą korzyścią dla ludzkości w tym siebie.

Na przykład, przeglądarka może zostać poproszony, aby opisać miejsce, po drugiej stronie świata, co on lub ona nigdy nie odwiedził; lub widz może opisać zdarzenie, które miało miejsce dawno temu; i opisania obiektu zamknięte w pojemniku lub zamknięty w pomieszczeniu; a może nawet opisać osobę lub aktywność; wszystko bez powiedziano nic o tarczy, nawet swoją nazwę lub oznaczenie.

Zdalny podgląd jest dodatkowa zdolność percepcji zmysłowej uzyskane dzięki intensywnej praktyki i samodyscypliny. Kiedy słuchałem ćwiczeń medytacyjnych próbki mp3 z witryny Geralda O’Donnella, od razu rozpoznał równolegle do wewnętrznych ćwiczeń Qigong lub Neigong.

Zasady w szkoleniu teleobserwacji:

Głębokie oddychanie i relaks

Czerpiąc Uniwersalną Energią

pozycjonowanie stron cena

Łączenie ze swoim wewnętrznym „light”

Rozszerzanie i kurczenie swoją wewnętrzną „light” w koordynacji z oddechem

Używając swojego wewnętrznego światła jako przedłużenie swojej świadomości

Rozszerzanie swojej świadomości poza ciałem w swoim środowisku

Są to najbardziej znaczących porównań między zdalny podgląd i Neigong. „Wewnętrzne światło”, do której odsyłam jest twoja siła życiowa lub Chi, jak to ma również zastosowanie w Neigong. Jest to również „światło” siła, bo to co widać i czuć się w myślach. Rozszerzanie i wystające nasze umysły to, co robimy w teleobserwacji; to jest także to, co robimy w Neigong medytacji.

Połączenie

Jak już wspomniano wcześniej, istnieją naukowe, walki, medycznych oraz formy religijnej Neigong. Wszystkie te formy pomocy zarówno w ekspansji świadomości, projekcją świadomości, a połączenie z powszechnej świadomości.
Artykuł dzięki: